MRS MO Adamov

PETRU ZDAR

Get Adobe Flash player

Nové pokyny pro splnění brigádnické povinnosti
Brigádnickou povinnost mají všichni členové MRS MO Adamov mužského pohlaví, kteří k 1. lednu daného roku mají 15 a více let a zároveň méně než 65 let, s výjimkou držitelů průkazu ZTP (nutno doložit při výdeji povolenky).


Splnění brigádnické povinnosti v předchozím roce je nutnou podmínkou pro vydání povolenky. Brigádnická povinnost se stanovuje na 12 odpracovaných hodin ročně.
V případě neodpracování požadovaného počtu hodin se stanovuje náhradní plnění brigádnické povinnosti finanční náhradou ve výši 1000 Kč za celou neodpracovanou brigádu.
Za člena MRS MO Adamov může splnit brigádnickou povinnost jiný člen MO, ale jen tehdy, když na začátku brigády nahlásí, za koho brigádnickou povinnost plní. Pozdější převádění brigádnických hodin není možné.
Členové výboru a KRK nesmí převádět své odpracované brigádnické hodiny na jiné členy MRS MO Adamov.

 


Postup při plnění brigádnické povinnosti
Každému členu MRS MO Adamov musí být umožněno splnit brigádnickou povinnost odpracováním brigádnických hodin. Pakliže se zúčastní slovu potoka, má nárok na přiměřené občerstvení. Výborem bude vypracován plán brigád, termín konání a počet potřebných lidí. Každý zájemce o odpracování brigády se musí dopředu domluvit které akce se chce a může zúčastnit (mail, tel.). Pakliže zájemci o brigádu něco znemožní se brigády zúčastnit, je povinen to nahlásit v dostatečném předstihu, poslat náhradu, popřípadě se jinak domluvit s organizátorem brigády. Jestliže tak neučiní, má se za to že brigádnickou povinnost chce v daném roce plnit náhradním finančním plněním.
Jestliže něco znemožní plánovanou brigádu uskutečnit v plánovaném termínu (kalná voda atp.), je povinností organizátorů brigády aby informovali všechny zájemce o konkrétní akci a dohodli se s nimi na změně termínu.
Dorazí-li zájemce o odpracování brigády bez předběžné domluvy na sraz brigády, může se stát, že při dostatku brigádníků pro něj nebude žádná práce a nebude mu umožněno na brigádě pracovat. Za každou brigádu se brigádníkům budou psát jen opravdu odpracované hodiny. Při technických problémech (porucha agregátu, porucha auta), které znemožní brigádu opravdu odpracovat se změní náplň brigády. Jestliže to není možné, napíší se za brigádu hodiny, které jsou obvykle ke konkrétní akci potřeba.
Organizátoři brigád:
Miloš Hudec mob. 775 110 908 mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Libor Křivánek mob. 774 413 141

Statistics

Uživatelů
24
Články
135
Počet zobrazení článků
279316

Odběr novinekReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kdo je online

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen